Filtry

Pomieszczenia

Zresetuj tę grupę

Rodzaj mebli

Zresetuj tę grupę

Kolekcje mebli

Zresetuj tę grupę

Producent

Kolorystyka

Szerokość (cm)

0 - 205

Wysokość (cm)

0 - 105

Głębokość (cm)

15 - 60

Meble Hayato

kolekcja Hayato
sypialnia hayato

Kolekcja Hayato

Salon jest pomieszczeniem najbardziej reprezentacyjnym w domu, to w nim odbywają się spotkania towarzyskie i przyjęcia. Toteż do jego aranżacji należy podejść bardzo starannie. Meble Hayato będą idealną propozycją dla osób wymagających, którym zależy na tym, by stworzyć wnętrze ergonomiczne i stylowe zarazem. Każdy ze znajdujących się w kolekcji produktów przemyśleliśmy pod względem konstrukcji, parametrów technicznych i designu. W efekcie otrzymaliśmy meble, które zachwycą zarówno osoby lubiące nowoczesny minimalizm, jak i te, które preferują tradycyjne formy.

Czym wyróżnia się kolekcja Hayato?

Na pierwszym planie jest starannie dobrana kolorystyka. Połączyliśmy dekor Świerk Alpejski z głęboką matową czernią. Barwy te kontrastują ze sobą, a jednocześnie jest w nich szyk i elegancja. To zestawienie jest widoczne na wszystkich meblach z tej serii. Inną cechą charakterystyczną jest całkowity brak żłobień i innych ozdobników. Dzięki temu meble Hayato będą dobrze pasować do niemal każdej aranżacji. Jedynym elementem dekoracyjnym, jaki można tutaj znaleźć, jest długi pionowy uchwyt, który znajduje się na całej wysokości zamykanych półek. To nie tylko nietuzinkowa ozdoba, ale też większy komfort użytkowania – można go chwycić w dowolnym miejscu i łatwo otworzyć każdą szafkę.

Meble Hayato – co obejmuje ta kolekcja?

Aby aranżacja prezentowała się harmonijnie i była dopracowana pod każdym względem, trzeba na nią patrzeć kompleksowo. Wszystkie jej elementy muszą dobrze się ze sobą komponować. Dlatego też meble z kolekcji Hayato pozwalają urządzić cały wystrój. Są stylowe witryny, w których można zamontować oświetlenie, eleganckie komody i szafki RTV. Nie zabrakło również dużego stołu i stolika kawowego. Prezentujemy również krzesła i oświetlenie, które będą świetnym uzupełnieniem aranżacji.

Blaty, fronty i półki są z wytrzymałej płyty meblowej, a nóżki z czarnego tworzywa. Natomiast szyby w witrynach są ze szkła hartowanego, więc w razie, gdyby użytkownik stłukł szybę, nie dojdzie do skaleczenia. Jest to szczególnie ważne, kiedy w domu są dzieci.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.