Filtry

Kolekcje mebli

Zresetuj tę grupę

Typ mebla

Zresetuj tę grupę

Dostępne kolory

Powierzchnia spania

Cena

248 zł - 4 550 zł

Szerokość (cm)

45 - 220

Wysokość (cm)

55 - 225

Głębokość (cm)

45 - 55

Półkotapczany


Nowoczesne półkotapczany to świetna propozycja dla wszystkich małych sypialni, nie tylko młodzieżowych i dziecięcych, lecz również dorosłych, a także pokojów dziennych pełniących rolę sypialni. Półkotapczany to przede wszystkim oszczędność miejsca, które jest tak cenne w przypadku niewielkich przestrzeni. Ich głównym zadaniem jest połączenie dwóch przestrzeni: miejsca do spania oraz szaf i półek do przechowywania różnych przedmiotów. Nasz sklep meblowy oferuje półkotapczany oraz regały i nadstawki utrzymane w tej samej stylistyce, dzięki którym stworzysz spójne i estetyczne wnętrza. Szczególnie polecamy nowoczesne półkotapczany Lenart z kolekcji Concept Pro i Bed Concept.

Jak działa półkotapczan inaczej Łóżko chowane w szafie?

Łóżko chowane w szafie działa na zaawansowanych mechanizmach, dzięki którym już niewielki ruch ręki pozwala złożyć łóżko i umieścić je w swego rodzaju szafie. Odpowiednie zabezpieczenia utrzymują półkotapczan w pionie i dopiero odblokowane pozwalają przygotować łóżko na nadchodzący sen – możesz mieć więc całkowitą pewność co do ich bezpieczeństwa. W sklepie można kupić nowoczesne półkotapczany w dwóch wariantach:

  • pionowe,
  • poziome.

Półkotapczany pionowe są wyższe, dlatego sprawdzą się w przypadku bardzo wąskich ścian i z powodzeniem zastąpią łóżka dla nastolatków. Z kolei półkotapczany poziome pozwalają zamocować nad nimi nadstawki, ale trzeba wziąć pod uwagę, że są znacznie szersze. Półkotapczany dwuosobowe są automatycznie większe, jednak to świetna alternatywa dla par, które nie mają do dyspozycji zbyt wiele miejsca w pokoju. W wyborze odpowiedniego półkotapczanu duże znaczenie ma producent mebli. Ze względu na swoją konstrukcję musi być to solidny i wytrzymały mebel, który z biegiem lat będzie działał tak samo płynnie, jak w momencie zakupu.

 

Dla kogo dobry będzie półkotapczan?

Półkotapczan może znacząco podkreślić aranżację całego pomieszczenia. Najlepiej prezentuje się w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić go w pokoju zaranżowanym również w innym stylu. Półkotapczan pionowy wraz z szerokim wyborem szafek wiszących pozwala na stworzenie zestawu mebli z prawdziwego zdarzenia. Półkotapczany młodzieżowe można połączyć z biurkiem, zyskując w pełni funkcjonalne wnętrze, którego nie zajmują w całości meble. W sypialni, gdzie umieszczono tapczan pionowy, nigdy nie brakuje miejsca na ubrania ani różnego rodzaju drobiazgi. To świetny sposób na aranżację niewielkich pomieszczeń, w których tradycyjne łóżka do sypialni zajmują zbyt wiele miejsca.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.