Filtry

Pomieszczenia

Zresetuj tę grupę

Rodzaj mebli

Zresetuj tę grupę

Kolekcje mebli

Zresetuj tę grupę

Producent

Kolorystyka

Szerokość (cm)

90 - 310

Wysokość (cm)

65 - 135

Głębokość (cm)

90 - 240

Łóżka


Wyposażenie do sypialni powinno nie tylko zapewniać komfortowy wypoczynek – warto też, by stylowo się prezentowało i podkreślało charakter wystroju. Dobrym pomysłem jest łóżko z szufladami, dzięki któremu można wygodnie przechowywać pościel bądź inne przedmioty. W naszej ofercie znalazły się więc modele pojedyncze i dwuosobowe w wielu wariantach. Przygotowaliśmy wyposażenie do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, a także małżeńskiej sypialni. Każdy model cechuje się solidnym wykonaniem i zachwyca stylowym wyglądem, a wybrane egzemplarze posiadają szuflady lub pojemnik na pościel. Przekonaj się, które łóżko pojedyncze lub dwuosobowe zagości w Twojej sypialni.

Piękne meble do sypialni - łóżka pojedyncze i małżeńskie

Prosta i minimalistyczna konstrukcja, czy może efektowny mebel z szufladami na pościel, ozdobnym zagłówkiem bądź wbudowanymi szafkami nocnymi? W naszej ofercie znajdziesz łóżko dwuosobowe i pojedyncze w wielu estetycznie wykonanych opcjach. Dzięki temu zyskasz wyposażenie idealne do dziecięcego pokoju lub małżeńskiej sypialni.

Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe walory wizualne mebli z tej kategorii. Do wyboru są modele drewniane lub tapicerowane w wielu pięknych odsłonach - zarówno w wersji pojedynczej, jak i dwuosobowej. Elegancki wygląd nie wpływa negatywnie na ich solidność czy funkcjonalność, dlatego stanowią świetne rozwiązanie do nocnego wypoczynku, które dodatkowo wzbogaca wystrój sypialni. Praktycznym udogodnieniem są wbudowane szuflady i pojemniki na pościel. Zapraszamy więc do sprawdzenia, które łóżko małżeńskie, dziecięce lub młodzieżowe okaże się najlepszym wyborem.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.