Filtry

Pomieszczenia

Zresetuj tę grupę

Rodzaj mebli

Zresetuj tę grupę

Kolekcje mebli

Zresetuj tę grupę

Producent

Kolorystyka

Szerokość (cm)

65 - 135

Wysokość (cm)

35 - 60

Głębokość (cm)

50 - 95

Stoliki kawowe


Znajdziesz tu modele cechujące się minimalizmem i prostotą form, a także nieco bardziej efektowne propozycje, które idealnie podkreślą wystrój wnętrz urządzonych w określonym stylu. Stoliki kawowe do salonu powinny być bowiem nie tylko funkcjonalne. Dobrze też, by zwracały uwagę walorami wizualnymi. Często są przecież stawiane w centralnej części najważniejszego pokoju w domu. Dostarczamy nowoczesne ławy do salonu w szerokiej gamie wariantów. Dzięki temu wybór praktycznego, a przy stylowego mebla okolicznościowego nie będzie problemem.

Podkreśl wystrój salonu nowoczesnym stolikiem

Interesują Cię ławy do pokoju z jedną lub kilkoma szufladami? A może szukasz nowoczesnego stolika kawowego z dodatkowym blatem w dolnej części? W takim razie świetnie się składa, bo te i inne modele okolicznościowe znajdziesz w naszej ofercie. Proponujemy meble z różnymi kolorami frontu i blatu, ponieważ wiemy, jak ważną kwestią jest stworzenie spójnej wizualnie aranżacji w pokoju. Salon zazwyczaj jest sercem domu, w którym toczy się rodzinne życie i są przyjmowani goście. Dlatego w otoczeniu kanap bądź foteli warto umieścić stoliki okolicznościowe. Ława kawowa, wbrew temu, co sugeruje nazwa, nie służy tylko jako miejsce do stawiania napojów. Dzięki dodatkowym blatom i szufladom sprawdzi się też do przechowywania przedmiotów, które zawsze warto mieć pod ręką.

Zapoznaj się z naszym asortymentem, a na pewno znajdziesz tu najlepszą ławę do salonu w nowoczesnym wydaniu. Jesteśmy pewni, że stoliki kawowe z tej kategorii doskonale sprawdzą się w pokoju urządzonym w dowolnym stylu.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.