Filtry

Pomieszczenia

Zresetuj tę grupę

Rodzaj mebli

Zresetuj tę grupę

Kolekcje mebli

Zresetuj tę grupę

Producent

Kolorystyka

Szerokość (cm)

0 - 285

Wysokość (cm)

0 - 240

Głębokość (cm)

0 - 75

Szafy przesuwne


Łatwy dostęp do zawartości, solidna konstrukcja i ponadprzeciętne walory wizualne to tylko niektóre z licznych zalet wyposażenia prezentowanego w tej kategorii. Duże szafy przesuwne z lustrem są dostępne w naszej ofercie w stylowych odsłonach, a każda z nich cechuje się doskonałą funkcjonalnością. Za drzwiami kryją się półki i drążki, dzięki którym można wygodnie przechowywać każdy rodzaj odzieży, a także pościele, poduszki i nie tylko. Ułatwia to dbanie o porządek i właściwą organizację ubrań.

Nasi klienci mają do wyboru małe i duże modele w różnych wariantach kolorystycznych. Proponujemy zarówno ciemne, jak i jasne szafy z drzwiami przesuwnymi. Dzięki temu mamy pewność, że w naszym internetowym sklepie meblowym każdy zaopatrzy się w najlepsze wyposażenie z wbudowanym lustrem lub bez.

Pojemne szafy przesuwne w nowoczesnym stylu

Co ważne, w asortymencie dostępne są także praktyczne akcesoria. Szafa duża przesuwna znacznie zyska na funkcjonalności, jeśli dobierzesz do niej listwę z oświetleniem, półki lub komodę wewnętrzną. Przygotowaliśmy dodatkowe wyposażenie pasujące do różnych mebli z naszej oferty – szczegóły znajdziesz przy każdym produkcie i bez trudu upewnisz się, czy jest to odpowiedni wybór.

Interesuje Cię mała, lecz pojemna szafa z drzwiami przesuwnymi? A może wolisz duży model, który pomieści wiele ubrań dzięki licznym półkom i drążkom? Niezależnie od Twoich potrzeb i preferencji w tej kategorii na pewno znajdziesz odpowiednie wyposażenie do sypialni lub innego pomieszczenia – przekonaj się osobiście.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.