Filtry

Pomieszczenia

Zresetuj tę grupę

Rodzaj mebli

Zresetuj tę grupę

Kolekcje mebli

Zresetuj tę grupę

Producent

Kolorystyka

Szerokość (cm)

40 - 165

Wysokość (cm)

50 - 100

Głębokość (cm)

25 - 85

Biurka


Sprawdzą się jako funkcjonalne wyposażenie home office, a także zainteresują klientów szukających mebli, przy których dzieci mogą wygodnie odrabiać lekcje. Biurka domowe są też chętnie wybierane przez graczy, chcących stworzyć komfortowe stanowisko do wirtualnych rozrywek. Przygotowaliśmy więc szeroki wybór modeli z szufladami i szafkami – w efekcie można nie tylko korzystać z powierzchni roboczej blatu, ale również mieć pod ręką przydatne drobiazgi. W ofercie nie zabrakło składanych biurek, idealnych do domów i mieszkań o niewielkim metrażu. Innowacyjna konstrukcja nie tylko oszczędza miejsce, ale także nie zaburza wystroju domowych wnętrz.

Klasyczne i nowoczesne biurka do domu

Oferujemy biurka z szufladami, które idealnie wpisują się w różne trendy wystroju domów i mieszkań. Jeśli szukasz wyposażenia do industrialnego salonu, skandynawskiej sypialni lub nowoczesnego gabinetu, znajdziesz je w tej kategorii. Przygotowaliśmy propozycje różniące się nie tylko stylem wykonania i rozmiarem, ale też kolorystyką, dzięki czemu można wybrać model pasujący do odcienia domowych ścian. Nawet wyposażenie cechujące się minimalistyczną konstrukcją wyposażone jest w pojemne szuflady, co znacznie podnosi jego funkcjonalność.

Biurka do domu to meble, z których korzystają dzieci, nastolatkowe i dorośli. Dlatego zapewniamy możliwość zakupu wyposażenia w różnych wariantach wysokości. Umożliwia to wybór modelu, który zapewni jak najbardziej komfortowe warunki niezależnie od wzrostu użytkownika. Zapraszamy do sprawdzania szczegółów wyposażenia domowego z szufladami z tej kategorii.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.