Filtry

Kolekcje mebli

Zresetuj tę grupę

Typ mebla

Zresetuj tę grupę

Dostępne kolory

Powierzchnia spania

Cena

159 zł - 4 550 zł

Szerokość (cm)

5 - 215

Wysokość (cm)

40 - 220

Głębokość (cm)

0 - 95

Bed Concept Półkotapczan


Półkotapczan Bed Concept, inaczej łóżko chowane w szafie – czym jest?Półkotapczan Bed Concept to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu zyskujesz łóżko, ale w zasadzie nie oddajesz temu łóżku miejsca w mieszkaniu. Jak to możliwe? Dzięki prostemu, skutecznemu rozwiązaniu – opcji chowania łóżka w szafie. Jest to po prostu zamykane łóżko, które można złożyć, dzięki czemu zyskać dodatkową przestrzeń w ciągu dnia. Łóżko chowane w szafie to doskonałe rozwiązanie również w sypialni.

Półkotapczan z kolekcji Bed Concept posiada pneumatyczny mechanizm, który jest łatwy w stosowaniu, a jednocześnie bardzo bezpieczny. Wystarczy więc jeden gładki ruch ręką, by przygotować łóżko do snu, i równie lekki manewr, by je schować i stworzyć przestrzeń niezbędną do wykonywania dziennych obowiązków. Przy tym nie ma opcji, by łóżko otworzyło się samo – nie musisz się tego obawiać. Każdy półkotapczan wyposażony jest w wysokiej klasy mechanizm zabezpieczający. Złożony prezentuje się niezwykle elegancko i minimalistycznie. Duży wybór wariantów powoduje, że można dopasować je do każdego wnętrza.

Dostępne są warianty poziome i pionowe.

Półkotapczan pionowy dostępny jest w rozmiarach 90x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200.

Półkotapczan poziomy występuje w rozmiarach 90x200, 120x200, 140x200 i 160x200.

Półkotapczan z sofą występuje tylko w wersji pionowej w rozmiarze 140 i 160.

Półkotapczan z zagłówkiem występuje tylko w wersji pionowej.

Wszystkie warianty posiadają funkcję spania, są przeznaczone każdego. Ciekawym rozwiązaniem są wewnętrzne półki, na których można przechować dekoracje lub przedmioty, które lubimy mieć pod ręką. Każdy półkotapczan dodatkowo można doposażyć w regały i nadstawki. Równie ciekawym rozwiązaniem jest kilka wariantów oświetlenia, są to między innymi ciekawe lampki do czytania z wyjściem USB, szczególnie przydatne podczas czytania książki, czy nastrojowe oświetlenie półek. Łóżko w szafie dostępne jest następujących kolorach: biały matowy, biały matowy/biały połysk, szary i dąb artisan. Modne kolory i klasyczna forma umożliwią łatwą aranżację w każdym wnętrzu. Półkotapczany Bed Concept to najwyższa jakość, w przystępnej cenie. Do łóżek należy dokupić odpowiedni materac, dla każdego rozmiaru wymagana jest odpowiednia waga. Tylko dobry materac zapewni odpowiedni komfort. Półkotapczane dostępne są również w wersji z zagłówkiem lub bez, nowością są zintegrowane z półkotapcznem sofy. Szczególnie polecamy zakupy w naszej firmie. Zobacz i przekonaj się, Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.