• Promocja!
duży biały stół
stół rozkładany Tuluza
Stół rozkładany PRTT402-C04
Stół rozkładany PRTT402-C04
duży biały stół
stół rozkładany Tuluza
Stół rozkładany PRTT402-C04
Stół rozkładany PRTT402-C04

Stół rozkładany PRTT402-C04

wysyłka do 8 dni roboczych
2 184 zł 2 299 zł*
*rekomendowana cena producenta

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 862 zł

Przewidywany czas realizacji zamówienia podany jest indywidualnie dla każdego produktu. Większość zamówień jest gotowych do wysyłki w ciągu 5-10 dni roboczych. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez firmę transportową w ciągu 1-2 dni roboczych. Gdy zamówienie jest gotowe, kontaktujemy się z Państwem i umawiamy dogodny termin dostawy.

Dostawa towaru jest bezpłatna przy zakupie powyżej 2000 zł. Koszt dostawy z wniesieniem wyliczany jest automatycznie, zależny jest od ilości produktów znajdujących się w koszyku.

Opis

Stół rozkładany PRTT402-C04

 

Na rodzinną atmosferę w domu wpływa szereg elementów. Nie bez znaczenia jest również obecność stołu. Jego podstawowym zadaniem jest zapewnienie miejsca do jedzenia. Jednak w szerszej perspektywie wspólna celebracja posiłków pozwala zacieśnić więzi i budować relacje. To wokół stołu gromadzą się domownicy podczas obiadu bądź kolacji. To również wokół stołu siadają goście w trakcie ważniejszych uroczystości. Zastanawiając się nad optymalną wielkością stołu, trzeba wziąć pod uwagę dostępne w jadalni miejsce i to, ile osób będzie wokół niego siadać. Dobrą propozycją będzie stół rozkładany Tuluza. Na co dzień może być złożony, natomiast kiedy będzie zbliżało się wydarzenie uwzględniające większą liczbę osób, wystarczy go rozłożyć.

W podstawowej wersji ma wymiary 140 cm x 76 cm x 90 cm, a po rozłożeniu jego długość wynosi aż 240 cm. Przez neutralną kolorystykę i oszczędność zdobień będzie dobrze prezentować się w połączeniu z różnymi wystrojami. Wykonano go z dobrej jakości płyty wiórowej, a jego powierzchnię łatwo utrzymać w czystości. Obciążenie blatu wynosi 40 kg.

 

Wymiary:

  • szerokość: 140 cm,
  • szerokość po rozłożeniu - 240 cm,
  • wysokość: 76 cm,
  • głębokość: 90 cm.

Pozostałe wymiary znajdują się w galerii.

Dopuszczalne obciążenia:

  • blat cały - 40 kg,
  • blat pojedynczy - 20 kg.

Szczegóły produktu

Szer. (cm)
140
Szerokość po rozłożeniu (cm)
240
Wys. (cm)
76
Głęb. (cm)
90
Dostępne kolory
Biały / Biały połysk
Wykonanie korpusu
płyta meblowa
Forma dostarczanych mebli
w paczkach do samodzielnego montażu
Gwarancja (lata)
2
Producent
Forte
Promo
1
PRTT402-C04

Komentarze (0)

Brak recenzji

Instrukcje montażu

Aby pobrać instrukcję montażu należy kliknąć poniższy link, następnie wybrać system i symbol mebla, kliknąć Pobierz/Download.

INSTRUKCJE MONTAŻU

Instrukcje dostępne są w formacie PDF, aby je otworzyć wymagany jest odpowiedni program, np. Acrobat Reader, który można pobrać, klikając poniższy link.

Acrobat Reader

Aby zapobiec przewróceniu się mebla, należy na stałe przymocować go do ściany.

Przed zawieszeniem mebla, lub przymocowaniem go do ściany (w celu zabezpieczenia przed przewróceniem), sprawdź wcześniej rodzaj i wytrzymałość ściany. Dobierz odpowiednie kołki i wkręty. W przypadku wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą. Montaż musi zostać wykonany przez osobę kompetentną. UWAGA!!! Jeżeli do wyrobu są dołączone kołki rozporowe z wkrętami, to są one przeznaczone tylko i wyłącznie do ścian wykonanych z litych i jednorodnych materiałów.

Zobacz także

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.