stelaż regulowany manualnie Docja
stelaż podnoszony Janpol
stelaż regulowany manualnie Docja
stelaż podnoszony Janpol

Stelaż Docja

wysyłka do 10 dni roboczych
629 zł
Rozmiar
  • 90x200
  • 120x200
Rodzaj drewna
  • brzozowe

Przewidywany czas realizacji zamówienia podany jest indywidualnie dla każdego produktu. Większość zamówień jest gotowych do wysyłki w ciągu 5-10 dni roboczych. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez firmę transportową w ciągu 1-2 dni roboczych. Gdy zamówienie jest gotowe, kontaktujemy się z Państwem i umawiamy dogodny termin dostawy.

Dostawa towaru jest bezpłatna przy zakupie powyżej 2000 zł. Koszt dostawy z wniesieniem wyliczany jest automatycznie, zależny jest od ilości produktów znajdujących się w koszyku.

Opis

Stelaż Docja

Stelaż Docja wykonany jest z 28 sprężynujących listewek brzozowych. Bardzo doprze dopasowuje się zarówno do materaca oraz do osoby, która na nim śpi. Każda z listew zamontowana jest w oddzielnym, elastycznym i trwałym uchwycie, pozwala on na płynne poruszanie się listewek w górę i w dół. Duże zagęszczenie listewek na całej długości stelaża, zapewniają precyzyjne podparcie całego ciała. Dodatkowo, w części środkowej stelaż posiada regulację twardości, wspomaga ona dostosowanie podparcia do indywidualnych potrzeb, zwiększając lub zmniejszając sprężystość materaca. Funkcja regulacji wysokości zagłówka i podnóżka umożliwia dostosowanie właściwej pozycji podczas czytania książki lub oglądania telewizji, pozwoli również skutecznie zregenerować siły.


Uwagi dotyczące prawidłowego użytkowania

  • Dla bezpiecznego i prawidłowego korzystanie ze stelaża Docja wymagane jest jego podparcie w przynajmniej trzech miejscach (góra, środek, dół).

Szczegóły produktu

Wys. (cm)
7
Rodzaj drewna
brzozowe
Ilość listew
28
Listwy gięte
tak
Regulacja twardości
tak
Pas wzmacniający
nie
Regulacja zagłówka
tak
Regulacja podnóżka
tak
Gwarancja (lata)
2
Nietypowy rozmiar
nie występuje w nietypowych rozmiarach
Producent
Janpol
10

Komentarze (0)

Brak recenzji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.