Materac Andromeda
Materac multipocket Andromeda
Materac sprężynowy Andromeda
Materac Andromeda
Materac multipocket Andromeda
Materac sprężynowy Andromeda

Materac Andromeda

wysyłka do 10 dni roboczych
1 356 zł
Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
Pokrowiec

Przewidywany czas realizacji zamówienia podany jest indywidualnie dla każdego produktu. Większość zamówień jest gotowych do wysyłki w ciągu 5-10 dni roboczych. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez firmę transportową w ciągu 1-2 dni roboczych. Gdy zamówienie jest gotowe, kontaktujemy się z Państwem i umawiamy dogodny termin dostawy.

Dostawa towaru jest bezpłatna przy zakupie powyżej 2000 zł. Koszt dostawy z wniesieniem wyliczany jest automatycznie, zależny jest od ilości produktów znajdujących się w koszyku.

Opis

Materac Andromeda

Materac Andromeda jest wygodny, a przy tym jego konstrukcja jest bardzo prosta. Wnętrze tworzy sprężyna kieszeniowa i lateks. Na każdym metrze kwadratowym materaca jest aż 500 małych sprężyn. Są one zamknięte w materiałowych kieszonkach i rozłożone, tworząc siedem stref twardości. Każda ze sprężyn pracuje niezależnie, podpierając i odciążając ciało, umożliwia to zachowanie naturalnej krzywizny kręgosłupa, w każdym jego ułożeniu. Niezależnie od zajmowanej pozycji, ciało jest odpowiednio podparte. Wkład sprężynowy obustronnie pokryty jest lateksem, jest on miękki i delikatny. Powoduje, że materac jest  bardziej elastyczny i sprężysty. Bardzo dobrze wspomaga funkcjonowanie sprężyny, punktowo podpierając ciało. Lateks nie pochłania kurzu, nie rozwijają się w nim żadne szkodliwe mikroorganizmy, a jest więc produktem bezpiecznym dla alergików. Struktura lateksu zawiera wyprofilowane kanaliki, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Andromeda jest materacem rehabilitacyjnym, posiada obniżoną, 8 % stawkę VAT. Jest szczególnie dedykowana dla osób z poważnymi schorzeniami i bólami kręgosłupa.

Andromeda jest odpowiednia dla alergików oraz osób borykających się z uciążliwymi bólami kręgosłupa i problemami zdrowotnymi.

Budowa materaca

andromeda budowa

Pokrowiec Smart.
Lateks 65 kg/m3 o wysokości 2 cm.
Przekładka filcowa.
Sprężyna multipocket, 7 stref o wysokości 12 cm.
Przekładka filcowa.
Lateks 65kg/m3 o wysokości 2 cm.

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec tencel

Pokrowiec Smart to wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach. Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 60 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Charakterystyka techniczna

lateks

LATEKS
Surowiec otrzymywany z naturalnego mleczka kauczukowego lub z połączenia lateksu naturalnego i syntetycznego. Jest elastyczny, sprężysty, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała. Ma bardzo wysoką odporność na odkształcenia oraz właściwości antybakteryjne.

sprezyna multipocket

SPRĘŻYNA MULTIPOCKET
To jedna z lepszych sprężyn kieszeniowych. Charakteryzuje się zdecydowanie lepszym dopasowaniem do kształtu ciała, od tradycyjnych sprężyn kieszeniowych. Gęstość wynosi około 500 sprężyn/m2.

7 stref twardości

7 STREF TWARDOŚCI
Materac posiada aż 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu .

materiał antyalergiczny

MATERIAŁ ANTYALERGICZNY
Materiał oznaczony tym symbolem nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji, a jego struktura blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów

wentylacja materaca

WENTYLACJA
W materacu zachowany jest optymalny przepływ powietrza dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.

materac dwustronny

MATERAC DWUSTRONNY
Materace oznaczony tym symbolem mogą być użytkowane z dwóch stron, odwracanie ich zwiększa żywotność.

zamek rozdzielczy

ZAMEK ROZDZIELCZY
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zdjęcie go z wkładu materaca.

pranie pokrowca w 60 stopniach

PRANIE 60
Pokrowce mogą być prane w temperaturze do 60 st.C.

gwarancja 7 lat

GWARANCJA 7 LAT
Wkład materaca objęty jest 7 letnią gwarancją, pokrowiec posiada 2 lata gwarancji.

materac rehabilitacyjny

MATERAC REHABILITACYJNY
Materac oznaczone tym symbolem posiadają pozytywne opinie ośrodków rehabilitacyjnych oraz odpowiednie certyfikaty. Są odpowiednimi produktami w zapobieganiu i leczeniu schorzeń kręgosłupa. Posiadają też obniżoną, 8% stawkę VAT.

Skala twardości

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

MIĘKKI ŚREDNI TWARDY

Szczegóły produktu

Wys. (cm)
18
Twardość materaca
H3/średni
Typ materaca
dwustronny
Rodzaj materaca
sprężynowy
Wkład materaca - góra
lateks o wysokości 2 cm, filc
Wkład materaca - środek
sprężyna multipocket 7 strefowa
Wkład materaca - dół
lateks o wysokości 2 cm, filc
Pokrowiec
Smart
Gwarancja (lata)
7
Gwarancja na wkład materaca (lata)
7
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Forma dostarczanego materaca
rolowany
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Janpol
Wyrób medyczny
Tak

Komentarze (0)

Brak recenzji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.