Materac Nolli
materac sprężynowy multipocket z lateksem
materac kieszeniowy z visco nolli
Materac Nolli
materac sprężynowy multipocket z lateksem
materac kieszeniowy z visco nolli

Materac Nolli

wysyłka do 10 dni roboczych
2 199 zł
Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
Pokrowiec

Przewidywany czas realizacji zamówienia podany jest indywidualnie dla każdego produktu. Większość zamówień jest gotowych do wysyłki w ciągu 5-10 dni roboczych. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez firmę transportową w ciągu 1-2 dni roboczych. Gdy zamówienie jest gotowe, kontaktujemy się z Państwem i umawiamy dogodny termin dostawy.

Dostawa towaru jest bezpłatna przy zakupie powyżej 2000 zł. Koszt dostawy z wniesieniem wyliczany jest automatycznie, zależny jest od ilości produktów znajdujących się w koszyku.

Opis

Materac Nolli

Nie możesz się zdecydować? Nie wiesz co wybrać? Pianka, lateks, a może sprężyny? Materac Nolli rozwieje wszelkie wątpliwości. Wszystkie te elementy połączone zostały w jednym modelu, by zapewnić najwyższą jakość snu. Właściwie dopracowane i specjalnie zaprojektowane połączenie tych trzech materiałów, gwarantuje wyjątkowy komfort snu.

Wnętrze materaca składa się ze sprężyny kieszeniowej o siedmiu zróżnicowanych strefach twardości, typu multipocket, jej zaletą jest dokładne dopasowanie się do kształtów ciała. Aż 500 małych sprężyn, umieszczonych na każdym metrze kwadratowym materaca, zapewnia perfekcyjne podparcie kręgosłupa. To doskonała baza dla lateksu Ocean Blue, który posiada właściwości termoregulujące. Żelowe kapsułki umieszczone w lateksie, pochłaniają wydzielane ciepło, redukując ilość wilgoci przedostającej się do wnętrza wkładu. Ocean Blue jest  przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry, a przy tym trwały i silnie antyalergiczny. Na jego powierzchni nie utrzymuje się kurz, stanowi skuteczną barierę dla rozmnażania się szkodliwych mikroorganizmów.
Zamiast efektu chłodzenia, dostępnego po stronie z lateksem Ocean Blue, materac daje również delikatne otulenie, wystarczy odwrócić go na drugą stronę. Wypełnia ją przyjemna w dotyku i miękka pianka termoelastyczna.  Najpierw została zaprojektowana i opracowana dla NASA, a miała swoje zastosowanie chroniąc astronautów w trakcie pokonywania ciśnienia atmosferycznego. Teraz kosmiczne rozwiązanie zostało przeniesione wprost do Twojej sypialni. Miliony drobnych, otwartych komórek zawartych w jej strukturze, reaguje na ciężar i ciepło ciała. Sprawiając, że powierzchnia pianki pod wpływem nacisku i temperatury ciała, przyjmuje postać zgodną z jego kształtem, a po odciążeniu materiał swobodnie powraca do wyjściowego kształtu. Pianka idealnie przylega i otula ciało, ale w żaden sposób go nie uciska. Skutecznie tłumi ruchy pomiędzy śpiącymi partnerami, nie przenosi ruchów jednego partnera na drugiego. Pianka termoelastyczna jest odporna na bakterie, pleśń, roztocza i inne chorobotwórcze mikroorganizmy,  jest więc odpowiednia dla osób wrażliwych i cierpiących na alergie.

Z materacem Nolli może nie przeniesiesz się od razu w inną galaktykę, ale na pewno poczujesz nieziemski komfort snu.


Budowa materaca

nolli budowa

Pokrowiec Microtencel.

Lateks Ocean Blue, 65kg/m3 o wysokości 4 cm.
Pianka poliuretanowa T25 o wysokości 1 cm.
Warstwa filcu.
Sprężyna multipocket, 7 stref,  500/m2.
Warstwa filcu.
Pianka poliuretanowa T25 o wysokości 1 cm.
Pianka termoelastyczna o wysokości 4 cm.

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec microtencel

Microtencel jest utkany z włókien wykonanych z FSC (Forest Stewardship Council) certyfikowanej miazgi drewna eukaliptusowego. Włókna produkowane są w systemie „zamkniętej pętli” uznane przez Unię Europejską za bezpieczne i zrównoważone.

Pokrowiec wykonany z tej przędzy jest trwały, miękki i jedwabisty w dotyku.  Mikrotencel naturalnie hamuje rozwój bakterii i zapewnia lepsze przenoszenie wilgoci. Pomaga odparowywać wilgoci utrzymując chłodną powierzchnię snu.


Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 60 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.

Charakterystyka techniczna

lateks ocean blue

LATEKS OCEAN BLUE
To najpopularniejsza pianka stosowana do produkcji materacy. Jest materiałem lekkim, trwałym i odpornym na uszkodzenia. Występuje w wielu gęstościach, dostosowanych do konstrukcji danego materaca

piaka termoelastyczna

PIANKA TERMOELASTYCZNA
Wyjątkowy rodzaj lateksu o właściwościach termoregulujących. Żelowe kapsułki umieszczone w strukturze lateksu pochłaniają ciepło wytwarzane przez ciało, regulują poziom wilgotności przedostającej się do wnętrza materaca

pianka poliuretanowa

PIANKA POLIURETANOWA
To najpopularniejsza pianka stosowana do produkcji materacy. Jest materiałem lekkim, trwałym i odpornym na uszkodzenia. Występuje w wielu gęstościach, dostosowanych do konstrukcji danego materaca

sprezyna multipocket

SPRĘŻYNA MULTIPOCKET
To jedna z lepszych sprężyn kieszeniowych. Charakteryzuje się zdecydowanie lepszym dopasowaniem do kształtu ciała, od tradycyjnych sprężyn kieszeniowych. Gęstość wynosi około 500 sprężyn/m2.

7 stref twardości

7 STREF TWARDOŚCI
Materac posiada aż 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu .

zróżnicowane strefy twardości

ZRÓŻNICOWANE STREFY TWARDOŚCI
Materac posiada dwie różne strony. Różna twardość po każdej ze stron sprawia, że materac jest bardziej uniwersalny

wentylacja materaca

WENTYLACJA
W materacu zachowany jest optymalny przepływ powietrza dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.

materac dwustronny

MATERAC DWUSTRONNY
Materace oznaczony tym symbolem mogą być użytkowane z dwóch stron, odwracanie ich zwiększa żywotność.

zamek rozdzielczy

ZAMEK ROZDZIELCZY
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zdjęcie go z wkładu materaca.

pranie pokrowca w 60 stopniach

PRANIE 60
Pokrowce mogą być prane w temperaturze do 60 st.C.

gwarancja 15 lat

GWARANCJA 15 LAT
Wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją, pokrowiec posiada 2 lata gwarancji.

stelaż regulowany

STELAŻ REGULOWANY
Materac jest odpowiedni do stelaży regulowanych.

materiał antyalergiczny

MATERIAŁ ANTYALERGICZNY
Materiał oznaczony tym symbolem nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji, a jego struktura blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów

Skala twardości

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

MIĘKKI ŚREDNI TWARDY

Szczegóły produktu

Wys. (cm)
24
Twardość materaca
H3/średni
Typ materaca
dwustronny
Rodzaj materaca
sprężynowy
Wkład materaca - góra
lateks Ocean Blue o wysokości 4 cm, pianka poliuretanowa o wysokości 1 cm, filc
Wkład materaca - środek
7 strefowa sprężyna multipocket o wysokości 12 cm
Wkład materaca - dół
pianka termoelastyczna o wysokości 4 cm, pianka poliuretanowa o wysokości 1 cm, filc
Pokrowiec
Pixel, SilverProtect lub Tencel
Gwarancja (lata)
15
Gwarancja na wkład materaca (lata)
15
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Forma dostarczanego materaca
rolowany
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Janpol
Wyrób medyczny
Nie

Załączniki

Komentarze (0)

Brak recenzji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.