materac termoelastyczny Julia
Materac Julia
materac wysokoelastyczny Janpol
materac termoelastyczny Julia
Materac Julia
materac wysokoelastyczny Janpol

Materac Julia

wysyłka do 10 dni roboczych
1 655 zł
Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
Pokrowiec

Przewidywany czas realizacji zamówienia podany jest indywidualnie dla każdego produktu. Większość zamówień jest gotowych do wysyłki w ciągu 5-10 dni roboczych. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez firmę transportową w ciągu 1-2 dni roboczych. Gdy zamówienie jest gotowe, kontaktujemy się z Państwem i umawiamy dogodny termin dostawy.

Dostawa towaru jest bezpłatna przy zakupie powyżej 2000 zł. Koszt dostawy z wniesieniem wyliczany jest automatycznie, zależny jest od ilości produktów znajdujących się w koszyku.

Opis

Materac Julia

Materac Julia jest doskonałym balansem pomiędzy twardością i wygodą. Jest gwarancją mocniejszej, a zarazem bardzo komfortowej powierzchni snu. Materac ma wysoką i stabilną konstrukcję o jednostronnie zwiększonej twardości. Wnętrze wykonane zostało z idealnie uzupełniających się pianek: wysokoelastycznej i termoelastycznej. Takie połączenie surowców zapewnia wysoką wygodę oraz stabilne i solidne podparcie kręgosłupa. Pianka wysokoelastyczna charakteryzuje się wysoką sprężystością i elastycznością, gwarantuje doskonałe podparcie całego ciała, bez względu na zajmowaną pozycję. Surowiec ten doskonale sprawdza się jako warstwa główna, w chwili, gdy potrzebne jest mocniejsze podparcie lub jako świetna baza dla pianki termoelastycznej. Pianka visco reaguje na ciepło ciała, zwiększając swoją elastyczność. Pod wpływem nacisku i ciepła powierzchnia przyjmuje kształt zgodny z konturem ciała, a po odciążeniu materiał swobodnie powraca do pierwotnego kształtu. Doskonale podpiera ciało, w żaden sposób go nie uciskając, nie blokuje przez to przepływu krwi oraz gwarantuje lepsze ukrwienie komórek ciała. Stronę tę polecana jest dla osób ciepiących na bóle pleców i kręgosłupa, szczególnie tych w odcinku lędźwiowym. Pianka termoelastyczna jest również odporna na bakterie, pleśń, roztocza i inne chorobotwórcze mikroorganizmy, jest więc odpowiednia dla osób cierpiących na alergie.

Julia jest materacem, który łączy w sobie stabilne podparcie z komfortowym otuleniem ciała. Zastosowanie różnych pianek pozwoli w zaledwie kilka sekund zmienić twardość materaca, tak by dostosować go do aktualnych potrzeb.


Budowa materaca

julia budowa

Pokrowiec Puroactive.
Pianka termoelastyczna o wysokości 6 cm.
Pianka wysokoelastyczna o wysokości 16 cm.

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec tencel

Pokrowiec Puroactive to wysokiej jakości, delikatna w dotyku dzianina stworzona z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków, dla uzyskania czystego i świeżego środowiska snu. Obecność probiotyków w powłoce pokrowca zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%.Wyselekcjonowane kultury bakteryjne aktywują się poprzez tarcie między ciałem a powierzchnią pokrowca, pochłaniają wilgoć i oczyszczają powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów. 

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Charakterystyka techniczna

pianka termoelastyczna

PIANKA TERMOELASTYCZNA
Jest pianką, która reaguje na temperaturę ciała, wraz z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność. Pod wpływem nacisku i temperatury, przyjmuje postać zgodną z kształtem ciała.

pianka wysokoelastyczna

PIANKA WYSOKOELASTYCZNA
Jest to specjalny rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości i gęstości. Jej struktura pod wpływem obciążenia, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała. Jest to niezwykle trwały i stabilny surowiec

zróżnicowane strefy twardości

ZRÓŻNICOWANE TWARDOŚCI
Materac posiada dwie różne strony. Różna twardość po każdej ze stron sprawia, że matrac jest bardziej uniwersalny

materac dwustronny

MATERAC DWUSTRONNY
Materace oznaczony tym symbolem mogą być użytkowane z dwóch stron, odwracanie ich zwiększa żywotność.

zamek rozdzielczy

ZAMEK ROZDZIELCZY
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zdjęcie go z wkładu materaca.

pranie pokrowca w 40 stopniach

PRANIE 40
Pokrowce mogą być prane w temperaturze do 40 st.C.

gwarancja 5 lat

GWARANCJA 5 LAT
Wkład materaca objęty jest 5 letnią gwarancją, pokrowiec posiada 2 lata gwarancji.

stelaż regulowany

STELAŻ REGULOWANY
Materac jest odpowiedni do stelaży regulowanych.

Skala twardości

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

MIĘKKI ŚREDNI TWARDY

Szczegóły produktu

Wys. (cm)
22
Twardość materaca
H3/średni
Typ materaca
dwustronny
Rodzaj materaca
piankowy
Wkład materaca - góra
pianka termoelastyczna o wysokości 6 cm
Wkład materaca - dół
pianka wysokoelastyczna o wysokości 16 cm
Pokrowiec
Spin lub Silver Protect
Gwarancja (lata)
5
Gwarancja na wkład materaca (lata)
5
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Forma dostarczanego materaca
rolowany
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Janpol
Wyrób medyczny
Tak

Komentarze (0)

Brak recenzji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.