Materac Toni
materac niemowlęcy Toni
Materac Toni
Materac Toni
materac niemowlęcy Toni
Materac Toni

Materac Toni

wysyłka do 10 dni roboczych
694 zł
Rozmiar
  • 60x120
  • 70x140
  • 80x160
Pokrowiec

Przewidywany czas realizacji zamówienia podany jest indywidualnie dla każdego produktu. Większość zamówień jest gotowych do wysyłki w ciągu 5-10 dni roboczych. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez firmę transportową w ciągu 1-2 dni roboczych. Gdy zamówienie jest gotowe, kontaktujemy się z Państwem i umawiamy dogodny termin dostawy.

Dostawa towaru jest bezpłatna przy zakupie powyżej 2000 zł. Koszt dostawy z wniesieniem wyliczany jest automatycznie, zależny jest od ilości produktów znajdujących się w koszyku.

Opis

Materac dla dziecka Toni

Materac Toni jest bardzo bezpieczny i wygodny, gwarantuje spokojny sen każdego maluszka. Połączenie delikatnego lateksu z naturalną płytą kokosową zapewnia odpowiednie podparcie ciała niemowlaka. Jest to bardzo ważne dla kształtowania odpowiedniej postawy oraz prawidłowego rozwoju dziecka. Innowacyjny lateks Pulse, który składa się w ponad 50% z naturalnego mleczka kauczukowego, jest niezwykle miękki i elastyczny. Pulse gwarantuje zbalansowany mikroklimat i zoptymalizowaną kontrolę wilgotności, posiada wyjątkowe właściwości wentylacyjne. Powierzchnia Pulse składa się z połączonych ze sobą mikroskopijnych komór powietrznych, umożliwiają one w sposób nieograniczony i swobodny przepływ powierza wewnątrz materiału. Gwarantuje to utrzymanie właściwej temperatury podczas snu dziecka oraz doskonałe odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca. Lateks jest antybakteryjny i przeciwgrzybiczy, nie pochłania kurzu i jest odpowiedni dla wrażliwej skóry dziecka. Struktura Pulse, bardzo jednorodna, powoduje, że lateks świetnie modeluje się do kształtów dziecka, będąc przy tym jest niesamowicie sprężystym, a po odciążeniu szybko wraca do swojego pierwotnego kształtu. Konstrukcję materaca została usztywniona naturalną płyta kokosowa. Ten surowiec, nie wydziela żadnych szkodliwych toksyn, zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu. Sole mineralne, które występują w włóknach kokosowych ograniczają rozwój bakterii. Aby uzyskać optymalny komfort, warstwa kokosy uzupełniona została miękką pianką, która dobrze amortyzuje ruchy dziecka oraz jest przyjemna dla jego wrażliwej skóry. Strona z kokosem szczególnie polecana jest dla nowo narodzonych dzieci.

Toni jest gwarancją wysokiego bezpieczeństwa, chroni przed zapadaniem się dziecka w materacu i nie blokuje jego ruchów w trakcie przewracania. Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, jest produktem przydatnym w pielęgnowaniu niemowląt i dzieci w wieku poniemowlęcym. Materacyk jest efektem starań o bezpieczny i komfortowy sen dziecka. Tworzy wspaniałą historię, jaką jest rozwój Twojego dziecka.

Budowa materaca

toni budowa

Pokrowiec Puroactive.

Pianka poliuretanowa o wysokości 1 cm.
Płyta kokosowa o wysokości 2 cm.
Lateks Pulse o wysokości 6 cm.

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec puroactive

Puroactive jest wysokiej jakości, delikatną w dotyku dzianina, która wykorzystuje technologię aktywnych probiotyków, uzyskując czyste i świeże środowisko snu. Probiotyki zawarte w powłoce pokrowca zmniejszają ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%. Wyselekcjonowane kultury bakteryjne są aktywowane poprzez tarcie ciała o powierzchnię pokrowca, pochłaniając wilgoć i oczyszczając powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów. Skład materiału: 88% poliester, 12% wiskoza, pikowany owatą 200g/m2.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Charakterystyka techniczna

lateks pulse

LATEKS PULSE
Innowacyjny lateks o jednorodnej strukturze. Jest bardzo wytrzymały, sprężysty, odporny na uszkodzenia. Wyprodukowany został w technologii SonoCore, która do produkcji zużywa o 2/3 mniej energii

pianka poliuretanowa

PIANKA POLIURETANOWA
To najpopularniejsza pianka stosowana do produkcji materacy. Jest materiałem lekkim, trwałym i odpornym na uszkodzenia. Występuje w wielu gęstościach, dostosowanych do konstrukcji danego materaca

płyta kokosowaPŁYTA KOKOSOWA
Naturalny surowiec pochodzący z łupiny orzecha kokosowego. Stosowany jest do zwiększenia twardości materaca. Jest bardzo trwały i znacznie wydłuża żywotność materaca

zróżnicowane strefy twardości

ZRÓŻNICOWANE TWARDOŚCI
Materac posiada dwie różne strony. Różna twardość po każdej ze stron sprawia, że matrac jest bardziej uniwersalny

wentylacja materaca

WENTYLACJA
W materacu zachowany jest optymalny przepływ powietrza dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.

materac dwustronny

MATERAC DWUSTRONNY
Materace oznaczony tym symbolem mogą być użytkowane z dwóch stron, odwracanie ich zwiększa żywotność.

zamek rozdzielczy

ZAMEK ROZDZIELCZY
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zdjęcie go z wkładu materaca.

pranie pokrowca w 40 stopniach

PRANIE 40
Pokrowiec Puroactive może być prany w temperaturze do 40 st.C.

gwarancja 5 lat

GWARANCJA 5 LAT
Wkład materaca objęty jest 5 letnią gwarancją, pokrowiec posiada 2 lata gwarancji.

materiał antyalergiczny

MATERIAŁ ANTYALERGICZNY
Materiał oznaczony tym symbolem nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji, a jego struktura blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów

Skala twardości

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

MIĘKKI ŚREDNI TWARDY

Szczegóły produktu

Wys. (cm)
11
Twardość materaca
H3/średni
H4/twardy
Typ materaca
dwustronny
Rodzaj materaca
lateksowy
Wkład materaca - góra
pianka poliuretnowa o wysokości 1 cm, płyta kokosowa o wysokości 2 cm
Wkład materaca - dół
lateks Pulse o wysokości 6 cm
Pokrowiec
Puroactive
Gwarancja (lata)
5
Gwarancja na wkład materaca (lata)
5
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Forma dostarczanego materaca
na płasko
Nietypowy rozmiar
nie występuje w nietypowych rozmiarach
Producent
Janpol
Wyrób medyczny
Nie

Załączniki

Komentarze (0)

Brak recenzji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.