materac dziecięcy lateksowy Janpol
lateksowy materac dla dzieci
materac dla młodzieży z lateksem Atena
materac dziecięcy lateksowy Janpol
lateksowy materac dla dzieci
materac dla młodzieży z lateksem Atena

Materac Atena

wysyłka do 10 dni roboczych
1 145 zł
Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
Pokrowiec

Przewidywany czas realizacji zamówienia podany jest indywidualnie dla każdego produktu. Większość zamówień jest gotowych do wysyłki w ciągu 5-10 dni roboczych. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez firmę transportową w ciągu 1-2 dni roboczych. Gdy zamówienie jest gotowe, kontaktujemy się z Państwem i umawiamy dogodny termin dostawy.

Dostawa towaru jest bezpłatna przy zakupie powyżej 2000 zł. Koszt dostawy z wniesieniem wyliczany jest automatycznie, zależny jest od ilości produktów znajdujących się w koszyku.

Opis

Materac Atena

Atena jest materacem, którego wnętrze tworzy bardzo gęsty i elastyczny lateks. Bardzo dobrze dopasowuje się do ciała i życia energicznego kilkulatka, czy niezależnego nastolatka. Wkład materaca umożliwia swobodne poruszanie się we śnie, przy jednoczesnym zachowaniu właściwego ułożenia kręgosłupa. Odpowiednio zaprojektowane system otworów, umożliwiają nieograniczony przepływ powietrza wewnątrz materaca, gwarantuje to utrzymanie odpowiedniej temperatury snu i doskonałe odprowadzanie wilgoci. Lateks jest antybakteryjny i przeciwgrzybiczy, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się szkodliwe mikroorganizmy. Jest idealnym rozwiązaniem dla małych i większych alergików. Atena to materac rehabilitacyjny, jest więc bezpieczny dla dziecka, zawiera obniżoną 8% stawkę VAT. Pomoże kształtować prawidłową postawę ciała, utrzymując kręgosłup w odpowiedniej pozycji, podczas snu.

Atena jest świetną podstawą do ładowania baterii na kolejny dzień, jest również towarzyszem przy czytaniu książek, graniu w planszówki, czy rozmowie z przyjacielem.


Budowa materaca

atena budowa

Pokrowiec Smart.
Lateks o wysokości 14 cm.

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec tencel

Pokrowiec Smart to wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach. Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 60 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Charakterystyka techniczna

lateks

LATEKS
Surowiec otrzymywany z naturalnego mleczka kauczukowego lub z połączenia lateksu naturalnego i syntetycznego. Jest elastyczny, sprężysty, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała. Ma bardzo wysoką odporność na odkształcenia oraz właściwości antybakteryjne.

3 strefy twardości

3 STREFY TWARDOŚCI
Materac posiada 3 zróżnicowane strefy twardości, które umożliwiają utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu .

wentylacja materaca

WENTYLACJA
W materacu zachowany jest optymalny przepływ powietrza dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.

materac dwustronny

MATERAC DWUSTRONNY
Materace oznaczony tym symbolem mogą być użytkowane z dwóch stron, odwracanie ich zwiększa żywotność.

zamek rozdzielczy

ZAMEK ROZDZIELCZY
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zdjęcie go z wkładu materaca.

pranie pokrowca w 60 stopniach

PRANIE 60
Pokrowce mogą być prane w temperaturze do 60 st.C.

gwarancja 5 lat

GWARANCJA 5 LAT
Wkład materaca objęty jest 5 letnią gwarancją, pokrowiec posiada 2 lata gwarancji.

stelaż regulowany

STELAŻ REGULOWANY
Materac jest odpowiedni do stelaży regulowanych.

materiał antyalergiczny

MATERIAŁ ANTYALERGICZNY
Materiał oznaczony tym symbolem nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji, a jego struktura blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów

materac rehabilitacyjny

MATERAC REHABILITACYJNY
Materac oznaczone tym symbolem posiadają pozytywne opinie ośrodków rehabilitacyjnych oraz odpowiednie certyfikaty. Są odpowiednimi produktami w zapobieganiu i leczeniu schorzeń kręgosłupa. Posiadają też obniżoną, 8% stawkę VAT.

Skala twardości

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

MIĘKKI ŚREDNI TWARDY

Szczegóły produktu

Wys. (cm)
14
Konstrukcja wkładu materaca
lateks o wysokości 14 cm
Twardość materaca
H3/średni
Typ materaca
dwustronny
Rodzaj materaca
lateksowy
Pokrowiec
Smart
Gwarancja (lata)
5
Gwarancja na wkład materaca (lata)
5
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Forma dostarczanego materaca
na płasko
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Janpol
Wyrób medyczny
Tak

Załączniki

Komentarze (0)

Brak recenzji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.