Filtry

Pomieszczenia

Zresetuj tę grupę

Rodzaj mebli

Zresetuj tę grupę

Producent

Kolorystyka

Szerokość (cm)

45 - 200

Wysokość (cm)

30 - 220

Głębokość (cm)

0 - 210

Meble Cali

kolekcja mebli Cali
kolekcja mebli Cali
kolekcja mebli Cali

Kolekcja mebli Cali jest świetnym połączeniem nowoczesności i funkcjonalnych rozwiązań. Jasna kolorystyka mebli będzie się doskonale prezentować na ciemnym tle, wpisują się w ten sposób w trendy inspirowane loftową stylistyką.

WYJĄTKOWA KOLEKCJA MEBLI CALI

Meble Cali marki Jarstol sprawdzają się doskonale w nowoczesnym salonie, jadalni, oraz sypialni. W systemie Cali wykorzystao jasne lamele, w niesamowitym połączeniu pionowych listew na ciemnym tle. Naturalne wybarwienie mebli, sprawia, że nawet obszerna szafa prezentuje się lekko i nie przytłacza swoim rozmiarem pomieszczenia. W prezentowanej kolekcji możemy znaleźć następujące meble:

  • duże szafy,
  • łóżka do sypialni,
  • szafki nocne,
  • półki wiszące,
  • stoliki kawowe,
  • szafki RTV,
  • witryny,
  • komody.

Uzupełnieniem kolekcji są panele dekoracyjne z lamelami, które moża wykorzystać na ścianie telewizyjnej, podkreślając w ten sposób nowoczesny styl wnętrza.

NIEPOWTARZALNA KOLEKCJA CALI OD JARSTOL MEBLE

Sięgając po stylowe meble z prezentowanej kolekcji, stworzymy wyjątkowy efekt, pasujący do niemal każdego wnętrza. Unikatowa konstrukcja, czyli połączenie matowej płyty z ozdobnymi listwami sprawia, że meble Cali to doskonały wybór zarówno do salonu, jak i do pozostałych pomieszczeń. Łączymy w nim bowiem nowoczesny styl wnętrz i funkcjonalne rozwiązania, takie jak na przykład system ergonomicznego otwierania szaf za wykorzystaniem jednej listwy jako oryginalnego uchwytu.

Cali meble to propozycja dla osób, które chcą urządzić całe pomieszczenie w trakcie jednych zakupów. Poszczególne elementy tworzą wyjątkową całość, która pozwoli zagospodarować dowolną przestrzeń mieszkalną. W celu dodatkowej dekoracji podkreślającej nowoczesny styl wnętrz wykorzystać możemy panel ścienny, będzie on świetnym tłem zarówno dla telewizora, jak i dla oryginalnych dekoracji, które zdecydujesz się umieścić w pobliżu panelu. Zapoznaj się z kolekcją online, tu możesz obejrzeć wszystkie meble Cali, służymy też pomocą, jeżeli masz jakieś pytania na jej temat.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.