• Promocja!
Zestaw oświetlenia LED 1-punktowy IZLED08-01-WK01

Zestaw oświetlenia LED 1-punktowy IZLED08-01-WK01

wysyłka do 8 dni roboczych
113 zł 119 zł*
*rekomendowana cena producenta

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 107 zł

Przewidywany czas realizacji zamówienia podany jest indywidualnie dla każdego produktu. Większość zamówień jest gotowych do wysyłki w ciągu 5-10 dni roboczych. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez firmę transportową w ciągu 1-2 dni roboczych. Gdy zamówienie jest gotowe, kontaktujemy się z Państwem i umawiamy dogodny termin dostawy.

Dostawa towaru jest bezpłatna przy zakupie powyżej 2000 zł. Koszt dostawy z wniesieniem wyliczany jest automatycznie, zależny jest od ilości produktów znajdujących się w koszyku.

Opis

Zestaw oświetlenia LED 1-punktowy IZLED08-01-WK01

 

Zestaw oświetlenia LED 1 punktowy. Zakładany jest na szklaną półkę, dając przejemne, delikatne światło, tworzące ciekawy nastrój w pokoju. Kolor światła biały zimy, klasa eergetyczna A+. Światło kierowane jest w trzy strony, do góry, na dół oraz przez szybę.

W zestawie znajduje się jeden klips oświetleniowy, zasilacz z przewodem i włącznikiem.

Szczegóły produktu

Rodzaj oświetlenia
LED
Kolor światła
białe zimne
Klasa energetyczna
A+
Forma dostarczanych mebli
w paczkach do samodzielnego montażu
Gwarancja (lata)
2
Producent
Forte
IZLED08-01-WK01

Komentarze (0)

Brak recenzji

Instrukcje montażu

Aby pobrać instrukcję montażu należy kliknąć poniższy link, następnie wybrać system i symbol mebla, kliknąć Pobierz/Download.

INSTRUKCJE MONTAŻU

Instrukcje dostępne są w formacie PDF, aby je otworzyć wymagany jest odpowiedni program, np. Acrobat Reader, który można pobrać, klikając poniższy link.

Acrobat Reader

Aby zapobiec przewróceniu się mebla, należy na stałe przymocować go do ściany.

Przed zawieszeniem mebla, lub przymocowaniem go do ściany (w celu zabezpieczenia przed przewróceniem), sprawdź wcześniej rodzaj i wytrzymałość ściany. Dobierz odpowiednie kołki i wkręty. W przypadku wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą. Montaż musi zostać wykonany przez osobę kompetentną. UWAGA!!! Jeżeli do wyrobu są dołączone kołki rozporowe z wkrętami, to są one przeznaczone tylko i wyłącznie do ścian wykonanych z litych i jednorodnych materiałów.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.