• -5%
Oświetlenie łóżka IZLED23P02-WK01 komplet 2 sztuki

Oświetlenie łóżka IZLED23P02-WK01 komplet 2 sztuki

wysyłka do 8 dni roboczych
284 zł 299 zł*
*rekomendowana cena producenta

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 269 zł

Przewidywany czas realizacji zamówienia podany jest indywidualnie dla każdego produktu. Większość zamówień jest gotowych do wysyłki w ciągu 5-10 dni roboczych. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez firmę transportową w ciągu 1-2 dni roboczych. Gdy zamówienie jest gotowe, kontaktujemy się z Państwem i umawiamy dogodny termin dostawy.

Dostawa towaru jest bezpłatna przy zakupie powyżej 2000 zł. Koszt dostawy z wniesieniem wyliczany jest automatycznie, zależny jest od ilości produktów znajdujących się w koszyku.

Opis

Oświetlenie LED dające się dowolnie kształtować dla jak najlepszej wygody użytkownika. W komplecie 2 szt. Dedykowane do łóżka STWL163

Szczegóły produktu

Kolor światła
białe zimne
Klasa energetyczna
A++
Gwarancja (lata)
2
Producent
Forte
IZLED23P02-WK01

Komentarze (0)

Brak recenzji

Instrukcje montażu

Aby pobrać instrukcję montażu należy kliknąć poniższy link, następnie wybrać system i symbol mebla, kliknąć Pobierz/Download.

INSTRUKCJE MONTAŻU

Instrukcje dostępne są w formacie PDF, aby je otworzyć wymagany jest odpowiedni program, np. Acrobat Reader, który można pobrać, klikając poniższy link.

Acrobat Reader

Aby zapobiec przewróceniu się mebla, należy na stałe przymocować go do ściany.

Przed zawieszeniem mebla, lub przymocowaniem go do ściany (w celu zabezpieczenia przed przewróceniem), sprawdź wcześniej rodzaj i wytrzymałość ściany. Dobierz odpowiednie kołki i wkręty. W przypadku wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą. Montaż musi zostać wykonany przez osobę kompetentną. UWAGA!!! Jeżeli do wyrobu są dołączone kołki rozporowe z wkrętami, to są one przeznaczone tylko i wyłącznie do ścian wykonanych z litych i jednorodnych materiałów.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.