poduszka lateksowa Janpol
poduszka lateksowa Janpol
poduszka lateksowa Janpol
poduszka lateksowa Janpol
poduszka lateksowa Janpol
poduszka lateksowa Janpol

Poduszka Lateksowa

wysyłka do 10 dni roboczych
239 zł

Przewidywany czas realizacji zamówienia podany jest indywidualnie dla każdego produktu. Większość zamówień jest gotowych do wysyłki w ciągu 5-10 dni roboczych. Przesyłka powinna zostać dostarczona przez firmę transportową w ciągu 1-2 dni roboczych. Gdy zamówienie jest gotowe, kontaktujemy się z Państwem i umawiamy dogodny termin dostawy.

Dostawa towaru jest bezpłatna przy zakupie powyżej 2000 zł. Koszt dostawy z wniesieniem wyliczany jest automatycznie, zależny jest od ilości produktów znajdujących się w koszyku.

Opis

Poduszka Lateksowa

Poduszka Lateksowa jest miękką i sprężystą poduszką o klasycznym kształcie. Świetnie podpiera głowę i szyję, utrzymuje je w odpowiedniej i bezpiecznej dla zdrowia pozycji. Każdy ruch powoduje ściskanie i rozprężanie lateksu przez co niezależnie od pozycji, w której śpimy, poduszka dobrze podpiera górne partie kręgosłupa. Poduszka lateksowa zapewnia komfortowy i relaksujący sen. Odpowiednio zaprojektowana budowa, gwarantuje świeżość i najwyższy poziom higieny, zapewnia to nieograniczony przepływ powietrza wewnątrz wkładu. Lateks jest materiałem bardzo higienicznym, nie wchłania kurzu, na jego powierzchni nie rozwijają się szkodliwe mikroorganizmy, grzyby i pleśń. Poduszka jest bardzo trwała, wygodna i odpowiednia dla alergików. Może być użytkowana z obu stron, co znacznie przedłuża jej żywotność.

Rozmiar poduszki: 60x40x11 cm.


Charakterystyka pokrowca

pokrowiec puroactive

Pokrowiec Puroactive to wysokiej jakości, delikatna w dotyku dzianina stworzona z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków, dla uzyskania czystego i świeżego środowiska snu. Obecność probiotyków w powłoce pokrowca zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%.Wyselekcjonowane kultury bakteryjne aktywują się poprzez tarcie między ciałem a powierzchnią pokrowca, pochłaniają wilgoć i oczyszczają powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów. 

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Szczegóły produktu

Szer. (cm)
60
Wys. (cm)
11
Głęb. (cm)
40
Rodzaj poduszki
klasyczna
Wkład poduszki
lateks
Pozycje spania
na boku
na brzuchu
na plecach
Pokrowiec
Puroactive
Gwarancja (lata)
2
Producent
Janpol

Komentarze (0)

Brak recenzji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.